پرش لینک ها

کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی دکتر آیت

اصولا دندان‌دردهای جدی همیشه نیاز به درمان توسط یک دندانپزشک متخصص دارند. دندانپزشک، برای پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های دهان و دندان و صدمات و ناهنجاری‌های دندان‌ها، فک‌ها و دهان مهارت دارد و دارای مجوز نظام پزشکی است. بااین‌وجود، مساله اصلی این است که مراقبت از دندان، به‌خصوص در مطب‌های خصوصی دندانپزشکی هزینه زیادی می‌طلبد، درحالی‌که معمولا در یک کلینیک دندانپزشکی هزینه‌ها کمتر است. اما مراجعه به کلینیک‌ها نیز چالش‌های خاص خود را دارد، چرا که بسیار مهم است که کادر درمانی آن، باتجربه و متخصص باشند و برای دریافت هزینه کمتر از پزشکان کم‌تجربه و مواد و تجهیزات بی‌کیفیت استفاده نشود. ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر آیت توانسته‌ایم یکی از مجهزترین مجموعه‌های دندانپزشکی با کادری مجرب و آموزش‌دیده را فراهم آوریم و انواع خدمات دندانپزشکی را با بهترین کیفیت به مراجعان ارائه دهیم.

خدمات ما

ایمپلنت

لمینت

ونیر کامپوزیت

ارتودنسی

بلیچینگ

دندانپزشکی کودکان

تخفیف ویژه به مناسبت افتتاح کلینیک دندانپزشکی دکتر آیت
  • ابتدا خدمات مورد نیاز خود را مشخص کنید
  • به صفحه نوبت دهی آنلاین ما مراجعه کنید و اطلاعات خود را وارد نمایید
  • در قسمت کد تخفیف dr200off را وارد نمایید
بازدید مجازی از کلینیک

تور مجازی کلینیک دندانپزشکی دکتر آیت

بیمه های طرف قرارداد

#هر لبخند یک قصه Every Smile has A  Story#

دندان درد

نظرات مراجعین

مراجعه به یک کلینیک دندانپزشکی معتبر از بسیاری جهات برای شما مقرون‌به‌صرفه است.

در یک کلینیک دندانپزشکی معمولا در درجه اول به توان مالی و اقتصادی مراجعان توجه شده و خدماتی با هزینه کمتر یا تحت پوشش بیمه های دندانپزشکی ارائه می‌شود.

یکی از محاسن کلینیک‌های دندانپزشکی معتبر این است که تمام تجهیزات و خدمات موردنیاز در روند درمان، پیش‌بینی شده و لازم نیست که بیماران برای برخی کارها مانند عکسبرداری از دندان به مراکز درمانی دیگر مراجعه کنند.از طرف دیگر بسیاری از کلینیک‌ها، ساعات طولانی‌تری را برای اراده خدمات به مراجعین اختصاص می‌دهند و نسبت به مطب‌های خصوصی نیز روزهای بیشتری مشغول به فعالیت هستند.

مراجعه به مطب دندانپزشکی درهنگام ایجاد مشکلات دندان، تنها گزینه موجود نیست و برای افرادی که به‌دنبال یک گزینه کم‌هزینه‌تر هستند یا علاقه دارند که تمام نیازهای دندانپزشکی خود را در یک مکان برآورده کنند، مراجعه به یک کلینیک دندانپزشکی ممکن است بهترین گزینه باشد. اما کیفیت خدمات و تجهیزات در کلینیک‌ها یکسان نیستند و بسیار مهم است که کلینیکی را انتخاب کنید که کادر درمانی باتجربه و متخصص و همگام با علم روز داشته باشد. در این راستا، ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر آیت با استفاده از کادر درمانی مجرب و تجهیزات روز دنیا توانسته‌ایم امتیاز قابل‌توجهی در زمینه رضایت مراجعان برای ارائه خدمات، اخلاق حرفه‌ای و زیباسازی فضای کلینیک به‌دست بیاوریم. در کلینیک ما انواع خدمات باکیفیت و تخصصی دهان و دندان، تحت پوشش بیمه‌های مختلف دندانپزشکی انجام می‌شود

همین حالا نوبت بگیرید

برای دریافت مشاوره یا آغاز درمان همین حالا اقدام کنید